+48.505429905

Firma PRO-MASZ - maszyny Dynamic i osuszacze RALF

maszyny Dynamic i RALF

Firma PRO-MASZ powstała w 2007 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn budowlanych i drogowych. Nasza firma wywodzi się z małej miejscowości Santok mieszczącej się ok. 10 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w dziedzie zacierania i wibrowania betonu oraz zagęszczania gruntu. Cała nasza wiedza zapewni Państu odpowiednio dobrany sprzęt do wykonywanej pracy, pewne maszyny i urządzenia oraz fachową i szybką obsługę.

W chwili obecnej PRO-MASZ jest jedynym dystrybutorem marki Dynamic i RALF, ale także autoryzowanym dealerem najbardziej znanych producentów maszyn budowlanych na świecie: Weber, Ammann, Enar, Kreber. Szeroka paleta maszyn, konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji pozwoliły nam zagościć w czołówce firm na rynku maszyn budowlanych. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.


maszyny KREBER, WEBER, ENAR

Nasze funkcjonowanie opiera się na dostarczaniu sprzętu budowlanego zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Skupiamy się na maszynach budowlanych i drogowych. Nasze produkty zasilają budowy w całym kraju. Zatrudniamy ludzi młodych, ambitnych i kreatywnych. Właśnie dlatego mamy całą rzeszę zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy.