+48.505429905

Listwy wibracyjne

listwa wibracyjnaListwy wibracyjne, zwane również łatami wibracyjnymi, służą do wyrównywania i zagęszczania mieszanki betonowej przy wykonywaniu posadzek betonowych i stropów. Są to maszyny napędzane zintegrowanym lub zewnętrznym napędem, których zasada działania zasadza się na wytwarzaniu wibracji i przenoszeniu ich na zagęszczane podłoże.

Firma promasz oferuje szeroki wybór listew wibracyjnych znanych światowych marek, takich jak Dynamic, Enar i Kreber. Oferujemy listwy wibracyjne z napędem spalinowym lub elektrycznym. W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno kompletne zestawy silnik + profil, a także oddzielnie sprzedawane napędy i profile do listew wibracyjnych.

Listwy wibracyjne – charakterystyka

W oferowanym przez naszą firmę asortymencie znajdziecie szeroki wachlarz profili o długościach od 1,5 m nawet do 5 m, wykonanych ze specjalnego aluminium o wysokiej wytrzymałości. Nasze produkty charakteryzują się trwałością i wysoką jakością. Warto zwrócić uwagę na kontrolę płaskości profilu oraz łatwość prowadzenia maszyny.

Sprzedawane przez nas listwy wibracyjne wyposażone są w uznane na świecie silniki Honda lub precyzyjne silniki elektryczne o wysokiej kulturze pracy. Same silniki umieszczane są na podwyższeniu, aby uniknąć zabrudzeń jednostki napędowej.

Jeśli chodzi o profile, to oferujemy zarówno urządzenia z pojedynczym profilem, jak i wieloprofilowe. Modułowa budowa naszych maszyn umożliwia elastyczny dobór odpowiedniej jednostki napędowej i profilu, co sprawia, że zestawy można dowolnie rozbudowywać dzięki wymiennym częściom. Oferujemy również modułowe listwy wibracyjne składające się z sekcji, które można ze sobą łączyć. Listwę modułową o żądanej szerokości tworzy się z trójkątowych segmentów.