+48.505429905

Zacieraczki do betonu

zacieraczka do betonuZacieraczki do betonu służą do zacierania i wygładzania posadzek betonowych oraz wzmacniania ich materiałami utwardzającymi. Firma PRO-MASZ oferuje zacieraczki takich znanych marek jak Dynamic, Enar, czy Kreber.

Dystrybuowane przez naszą firmę urządzenia cechuje wysoka jakość wykonania i wytrzymałość. Sprzedawane przez nas zacieraczki projektowane są z myślą o długotrwałej pracy w trudnych warunkach pracy wśród kurzu, zanieczyszczeń i pyłu.

W ciągłej sprzedaży oferujemy kilkadziesiąt modeli zacieraczek, a także szeroki wybór akcesoriów do nich (talerze, komplety łopatek). W ofercie znajdziesz zacieraczki:

Oferujemy również duże, wysokowydajne zacieraczki samojezdne.

Charakterystyka zacieraczek do betonu

Właściwe parametry maszyn do wygładania betonu mają bezpośredni wpływ na finalną jakość wygładzanej posadzki. Jakość, wygoda, wydajność i kultura pracy maszyny ma kluczowe znaczenie zarówno dla komfortu pracy operatora, jak i końcowego efektu prac. Oferowane przez PRO-MASZ zacieraczki charakteryzują:

Pełną ofertę zacieraczek do betonu znajdziesz w naszym sklepie internetowym, gdzie wśród kilkudziesięciu modeli znajdziesz z pewnością urządzenie odpowiednie dla swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów online, bądź też do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, pod numerem: 602 647 847, lub mailowo pod adresem: biuro@pro-masz.pl.