+48.505429905

Profesjonalne osuszacze powietrza

profesjonalny osuszacz powietrzaProfesjonalne osuszacze powietrza naszej własnej marki RALF, które oferujemy to wysokiej jakości przemysłowe urządzenia, mogące znaleźć zastosowanie w przemyśle, usługach, rolnictwie, między innymi w branży budowlanej, pralniczej, czy choćby hodowli zwierząt. W bezpośredniej sprzedaży oferujemy wysokowydajne profesjonalne osuszacze o wysokich parametrach technicznych niezbędnych przy zastosowaniach przemysłowych. Oferowane przez Pro-Masz przemysłowe osuszacze powietrza, w zależności od modelu, osiągają efektywność od 50 do 158 litrów na dobę i mogą osuszyć pomieszczenia o powierzchni nawet do 250 m2. Świetnie nadają się one do osuszania całych budynków, lub poszczególnych pomieszczeń, ścian, piwnic. Oczywiście można z nich korzystać również w gospodarstwach domowych.

Zalety stosowania naszych osuszaczy powietrza:

Przemysłowe osuszacze powietrza

Przemysłowe wykorzystanie osuszaczy powietrza wymaga wytrzymałych urządzeń o parametrach i walorach znacznie wyższych niż te, które charakteryzują osuszacze do zastosowań domowych, dostępne w popularnych sieciach handlowych. Profesjonalne osuszacze powietrza, które oferujemy w sprzedaży posiadają szczelną, solidną obudowę ze stali nierdzewnej, chroniącą je przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami występującymi w przemyśle, czy hodowli. Dzięki kółkom, w które są wyposażone, ich transport nie jest uciążliwy i zapewniona jest wysoka mobilność. Wysoka wydajność i żywotność to główne zalety naszych osuszaczy, dzięki którym osiągniesz oczekiwaną wilgotność w pomieszczeniu.

Profesjonalne osuszacze powietrza

Jak już wspomnieliśmy, proponujemy Wam zakup profesjonalnych osuszaczy powietrza naszej własnej marki RALF. Dostępne są modele o różnej wydajności i wielkości, od małego modelu RALF OS-50, o wydajności 50 litrów na dobę, poprzez popularny model RALF OS-138 (138 litrów/dobę), aż po model RALF OS-158 o wysokiej wydajności 158 litrów/dobę.

A oto najważniejsze cechy naszych urządzeń:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wszystkich modeli osuszaczy RALF i do zakupów online w naszym sklepie internetowym, jak również do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego. Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy będą służyli wszelką niezbędną pomocą przy wyborze i zakupie odpowiedniego osuszacza powietrza.